Uncategorized

Azartiniai lošimai

Saviugdos mokslas bei praktika sako, jog viskam, ką norima savyje užauginti, būtina skirti dėmesį. Puiki savijauta, gera nuotaika, džiaugsmas – nėra išimtis. Daugelio mūsų kasdienybėje įsišaknijusi savigrauža, reiklumas, griežtas tonas, varžymasis, susikaustymas. Tie dalykai įauga į mūsų gyvenimą, net tampa negerais įpročiais, kadangi mes juos patys (deja, dažnai sąmoningai to nesuvokdami) ugdome savuoju dėmesiu bei pasirinkimu. Panašiai pasakytina, kai kažkas ištaria – azartiniai lošimai.

Kai užvaldo azartiniai lošimai…

Ničniekas įtakoti jaustis mūsų prastai, kai nėra mūsų sutikimo. Panašiai ir mes – ničnieko neįstengiame priversti jaustis geriau be šių sutikimo. Visgi galima leisti jaustis puikiai sau. Verta apsispręsti džiaugtis bei eiti paskui savąjį džiaugsmą. Jeigu nors vienas žmogus atlieipa į mūsų gerą nuotaiką, reiškia, šią akimirką pasaulyje gero jausmo tapo daugiau, ne vien dėl to, jog mes leidome sau šitaip jaustis.

Kiekvienam iš mūsų būtina mokėti branginti puikią savijautą, ją įnirtingai puoselėti bei kantriai auginti. Verta stebėti save bei stengtis kasdien skirti valandą dalykams, kurie mus nuoširdžiai džiugina, leidžia šypsotis ne vien mūsų lūpoms, bet net širdžiai. Azartiniai lošimai – kažkas, kas gali užvaldyti nejučia ir nebepaleisti.

Azartiniai lošimai – puiki kasdienybė

Lai kasdienybės patyrimas ateina iš šio šiltesnio džiaugsmo! Tuo metu lieka šiek tiek laiko bei klausimas, kuomet gera savijauta bus mūsų įpročiu! Pradėkime jau dabar ar, kur kas puikiau – pradėkime jau dabar pat, ne rytoj ar poryt! Švelniai, geranoriškai bei su meilės jausmu. Kodėl vertėtų elgtis kažkaip kitaip?

Kai suprantami vidiniai demonai bei kiti neatrasti patyrimai, tuomet būna kur kas lengviau su savimi šnekėtis. Ir tai yra nuostabus jausmas, kuriuo itin verta sekti. Tai visiškai nesunku padaryti. Tai gali gebėti visi žmonės, net ir tie, kurie iki tol manė, kad nieko negeba. Azartiniai lošimai kiekvieno kasdienybę gali padaryti kur kas geresne. Tuo reikėtų patikėti jau dabar.

Rytojus ateina

Rytdiena ateina neprašyta. Ji gali ateiti ir nieko neveikiant. Bet visada galima sau prisigalvoti pačių šauniausių pramogų. Azartiniai lošimai – vieni iš tokių. Neverta kreipti dėmesį į tuos, kurie stabdo mus, ragina nustoti žaisti. Lai žmonės pirma pasižiūri į save, koks jų gyvenimas, kuo jie kvėpuoja.

Visada labiau verta turėti mažiau mus žalojantį įprotį – tebūnie tai azartiniai lošimai. Žmonės labai skirtingai naikina save, šie žaidimai taip pat vieni iš tokių, bet kai žinoma kas yra susivaldymas, tuomet niekas blogo nebegresia ir nieko nebereikia bijoti, ieškoti mus galinčių išgelbėti medikų.

https://www.optibetkazino.lt/