Uncategorized

Azartiniai žaidimai – kažkas smagaus

Tyrimai byloja, kad minčių neigimas nėra veiksmingas. Tai kaip galima nusikratyti ramybės neduodančių, be perstojo pasikartojančių minčių? Žmonių galvoje kartais tęsiasi ir pradeda įnirtingai suktis slogiausio mintys. Azartiniai žaidimai visada padeda jas nuvyti.

Galima įsitikinti

Tai galėtų tapti mintys apie klaidas darbe, rūpesčiai susijęs su pinigais, o gal nepaaiškinamos baimės. Kas tai atrodytų ― nerimas, baimė be rūpestis, tokius jausmus itin sunku suvaldyti. Pirmas būdas, kai intuityviai griebiamės trokšdami išspręsti šias problemas ― minčių slopinimas. Žmonės tiesiog išstumia tai iš galvos.

Deja, kaip įrodė daugybė tyrimų, toks metodas naudos nereiškia. Kai bebūtų idiliška, kuo labiau stengiamasi išstumti idėjas, tuo įkyriau jos grįžta. Šios išvados gali vesti į neviltį, bet šis procesas bus daugybę kartų pakartotas ir įrodytas savitu būdu. Azartiniai žaidimai taip pat veikia panašiai. Visada įmanoma tuo įsitikinti.

Azartiniai žaidimai – kitokia tiesa

Tad kokie gali būti galimi būdai išvengti minčių, kurių visiškai nepageidaujama? Tyrimai liudija, kad minčių vijimas nėra veiksmingas. O kaip galima išvengti ramybės neduodančių, be atvangos pasikartojančių minčių? Žmonių galvose kartais ima bei pradeda įkyriai sukiotis slogios mintys. Paprastai gali būti minčių lavina apie klaidas darbe, rūpesčiai susiję su pinigais, o gal nepaaiškinamos baimės.

Galimi jausmas ― nerimas, baimė bei rūpestis, šias emocijas labai sunku išguiti. Pirmasis būdas, kai intuityviai griebiamės trokšdami išspręsti tokią problemą ― minčių vengimas. Mes tiesiog raminame jas galvoje. Deja, kaip rodo daugybė tyrimų, toks metodas naudos nereiškia. Azartiniai žaidimai visiškai kitus dalykus mena.

Nepaaiškinami dalykai

Kai atrodo ironiška, kuo stipriau stengiamės išstumti idėjas, tuo įkyresnės šios grįžta. Tokios mintys

varo į neviltį, bet šis procesas bus daugybę kartų pakartotas ir įrodytas savitai. Tad kokie būna galimi būdai išvengti minčių, kurių nėra pageidaujama? Azartiniai žaidimai primena, koks nepaaiškinamas gali būti gyvenimas.

Kai žmogus nori užmiršti, tarkim, kam nors perdėtai leptelėtus netinkamus sakinius, natūraliai kyla noras galvoti apie kažką kitą ― perkelti dėmesį. Protas nuklysta ieškodamas, kaip galėtų susitelkti bei, jūsų pačių naudai, palikti mus ramybėje. Nukreipti akis pavyksta, tačiau, gali atrodyti keistai, tyrimai rodo, jog geriau savo žvilgsnį atitraukti vienais dalykais, o ne suteikti progą protui klaidžioti. Priežastys aptiktos: betikslis proto lėkimas sietinas su nepasitenkinimą reiškiančiu jausmu. Azartiniai žaidimai primena tarsi apie pačius save.