Uncategorized

„Book of Ra“

Kai gyvenama tokiais laikais, kuomet yra galimybė rinktis bet kokią veiklą, dažnai skundžiamasi fantazija. Yra žaidimų, kurie fantaziją sugrąžina. „Book of Ra“ – vienas iš tokių žaidimų.

Galimybė užsimiršti

Jei žmonių neribotų  laikas ir atsakomybė jie žaistų ir žaistų, neatsitraukdami nuo kompiuterių. Ir čia visiškai įprasta tiesa. Jau seniai yra įrodyta, kad jei žmonės turėtų pasirinkimo galimybę – eiti į darbą ar ne, jie liautųsi dirbti. Taip yra dėl to, kad žmonės paprasčiausiai iš prigimties yra tinginiai. Čia nėra gėdingas reikalas tai suvokti.

Visiškai normalūs dalykai tampa savaime suprantamais ir „Book of Ra“ pasaulyje. Labai paprastai nuspręsti į jį leistis. Jis vienodai patiks tiek išrankiems, tiek ieškantiems kažko nostalgiško. Jis kaip daugelio pamėgtų žaidimų derinys ir naujovė kartu žaidimų pasaulyje. Mėgstantieji žaisti jį greitai turėtų  perprasti, tad instrukcijos čia visai nereikalingos. Būtinas tik kompiuteris ir valanda kita laisvo laiko.

Kaip trintukas tikrovei

Nėra tos dienos, kad žmogus galėtų suvokti, jog jis yra visiškai laisvas nieko nedaryti, kad nekamuoja jokios problemos. Taip niekada nebus. Gal tik „Book of Ra“ nukelia visai į kitą tikrovę, kur akimirkai net didžiausios bėdos išnyksta. Čia malonumas ateina savaime. Pamirštama pavalgyti, miegoti, atrodo, išsijungia visos mintys.

„Book of Ra“ tai lyg trintukas visoms problemos, tai yra tai, kas pakylėja viršum kasdienybės, to ką įprasta vadinti rutina. Šis žaidimas kaip išganymas, kuris greitai pradeda varyti iš proto, nes norima grįžti prie kompiuterio žaisti ir žaisti vėl.

Motyvacija darbe

Kai žmonės gyvena vieni, jiems nesunku rasti būdą pažaisti, nes niekas nešauks eiti valgyti ar šiaip atlikti buities darbus. Visiškai kitaip yra, kai gyvenama šeimoje ar yra kambariokų. Tuomet yra sunkiau ištaikyti progą pažaisti „Book of Ra“. Kaip tuomet reikėtų elgtis?

Galima žaisti darbe. Žinoma, to nepatariama daryti nuolatos. Šį žaidimą galima laikyti kaip mažyčiu apdovanojimų po sėkmingai atliktų vadovo skirtų užduočių. Kai žmogus žino, kad jo laukia premija – proga pažaisti ir dirbama tuomet kur kas sparčiau. „Book of Ra“ gali tapti puikiai motyvacine priemone bet kuriame darbe. Tos paslapties neverta atskleisti savo vadovui ar kolegoms. Ne visi tai galėtų tinkamai suprasti. Gali būti, kad bet kuris kolega tai sužinojęs norėtų išplepėti visiems. Savo slaptus pomėgius visada geriau pasilaikyti tik sau.